top of page

Höstterminen drar igång

Nu när sommaren lider mot sitt slut är det äntligen dags för höstterminen att dra igång och vi hälsar våra medlemmar välkomna tillbaks efter sommarensuppehåll. Vi hoppas att ni alla har haft en trevlig och skön ledighet, och att ni har hunnit njuta av sommaren ordentligt så ni är redo för hösten. Vi på Showtajm har under sommaren jobbat med planering inför terminen och vi har tagit fram massor med roliga övningar och aktiviteter som ni ska få göra under hösten.

Terminerna kommer att dra igång vecka 34 och seperat mail med information har gått ut till våra medlemmar. Om ni inte har fått detta mail, vänligen hör av er till oss.

Senaste inlägg

Visa alla

Inställd träning v.18

Alla träningar under vecka 18 är inställda då hela Aggarpshallen är uppbokad hela veckan för Svedala mässan. Vi ses igen som vanligt vecka 19 istället.

Comments


bottom of page